PIĘKNE WIDOKI GDZIE ICH SZUKAĆ

 

 

Piękne widoki są jak balsam dla oka, cieszy uspokaja, daje satysfakcję, że widzimy coś czego inni nie mogą zobaczyć. Każdy z nas ma swoje hobby. Jeden zbiera znaczki a inni lubią zbierać i poszukiwać piękne widoki. Często droga do pięknego miejsca nie jest łatwa do przebycia, ale czasami wystarczy tylko wyjść z domu i otworzyć oczy. Piękne widoki potrafią zdziałać bardzo dużo, gdyż dzięki nim możemy naładować swój wewnętrzny akumulator do dalszego działania. Każdy zadaje sobie pytanie, gdzie szukać inspiracji, pięknych widoków. 
Odpowiedź na to pytanie jest dość łatwa. Trzeba tylko wyjść z domu z otwartymi oczami i umysłem. Możemy wybrać się na spacer do parku, gdzie zawsze chodzimy lub do innego niż zawsze. Otwarte oczy i umysł będą w stanie dostrzec to czego na ogół nie widzimy. 

Kolejne pytanie, które się pewnie Tobie nasuwa to: Po co mam się męczyć i wychodzić z domu skoro mogę na kanapie odpocząć i w telewizji obejrzeć zaległe filmy? 

Tak to prawda możesz czas spędzić w domu i w ten sposób odpoczywać, tylko ile razy w ten sposób próbowałeś odpoczywać z marnym skutkiem? Wyjście z domu to pewien rytuał, którego warto się nauczyć, gdyż możemy dzięki temu naprawdę odpocząć. Wyjście z domu to kontakt z naturą, możliwość oddychania czystym powietrzem, oderwanie się od problemów w domu pracy. Pewnie nie będzie dla Ciebie łatwo przestać myśleć o tym co mam jeszcze do zrobienia, ale z czasem nauczysz się tego i będziesz mógł cieszyć się z wyjścia. 

 

 

 

 

 

13 lutego 2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

01 lipca 2018
     Województwo Lubelskie to kraina dużej ilości jezior, które są w niedalekiej odległości od siebie. Jeziora znajdujące się w lubelskim to większe i mniejsze akweny wodne.
28 czerwca 2018
Powsin ogród botaniczny idealny na majowy spacer.    Ogród botaniczny w Posinie jest idealnym miejscem na wiosenny spacer w otoczeniu budzącej się do życia przyrody. Maj
04 maja 2018
Ciekawa jestem opinii waszej dlatego zrobię małe badanie. Zapraszam wszystkich do przyciśnięcia tak/ nie lub będę niedługo na zadane pytanie.   Biuro podróży, kiedyś niezbędne dla
07 marca 2018
    "W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie    I Szczebrzeszyn z tego słynie.     Wół go pyta: ”Panie chrząszczu,   Po co pan tak brzęczy w gąszczu?” ”Jak to
06 lutego 2018
Golub-Dobrzyń to miejsce gdzie na skarpie z pięknym widokiem na całe miasto znajduje się zamek krzyżacki. W okresie letnim na zamku możemy spotkać rycerzy, którzy

Boskie Podróże małe i duże ....

Posiadam wyłączne prawo autorskie do wydawania i rozpowszechniania swojego dzieła w formie zdjęć i  treść bloga. Treści zamieszczone na blogu " Boskie podróże małe i duże" nie mogą być powielane lub rozpowszechniane w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki graficzne, nazwy własne i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właściciela.