04 maja 2018
Ciekawa jestem opinii waszej dlatego zrobię małe badanie. Zapraszam wszystkich do przyciśnięcia tak/ nie lub będę niedługo na zadane pytanie.   Biuro podróży, kiedyś niezbędne dla większości osób wybierających się na wakacje za granicę. Czasy się zmieniają, sposoby podróżowania tak samo mimo to biura podróży nadal są na rynku i oferują atrakcyjne wycieczki. Zastanawiam się czy biuro podróży w tych zmianach ma szansę istnieć i przynosić dochody?   Ładuję.   Dziękuję za wypełnienie anonimowej ankiety. Wszystkie dane dostarczą mi informacji o tym, czy biuro podróży ma jeszcze szansę przeżycia. Osobiście część moich wypraw to organizowane samodzielnie lub też za pośrednictwem biura podróży.
04 listopada 2017
    Każdy z nas ma swoje życie zawodowe, rodzinę, problemy dnia codziennego, które czasami się piętrzą i wydają nie do zniesienia. Jak w takich chwilach sami możemy sobie pomóc. Nie długo wyczekiwany urlop, a tu same nie załatwione sprawy. Stres, stres i jeszcze raz stres zjada nas od środka, tak, że odechciewa nam się planować wyjazdów. W takich chwilach marzymy tylko o odpoczynku i natychmiastowej uldze w codziennych problemach. Odpoczynek w ciszy i spokoju to coś co nam się marzy. Czasami dobrze jest zaszyć się gdzieś z dala od telefonów, internetu i odpocząć na łonie przyrody. Na pewno odpoczynek w
04 listopada 2017
Góry to teren bardzo piękny obszar, lecz należy specjalnie się spakować wybierając się na wycieczkę. Przede wszystkim pamiętajmy o odpowiednim obuwiu, które jest gwarancją tego, że nawet najtrudniejsza trasa nie będzie tą trasą prowadzącą do kontuzji nogi. Dużo osób wybierających się w góry nie potrafi zabrać niezbędnych rzeczy za to noszą tyle balastu. Sama kiedyś się wybrałam na wycieczkę źle spakowana, dla tego teraz potrafię ocenić, co należy zabrać, a z czego zrezygnować. Należy pamiętać, że góry to dość trudny teren na wycieczki i jeżeli nie podejdziemy do tego rozsądnie możemy później tego bardzo żałować lub nawet przepłacić życiem.
13 lutego 2014
    Piękne widoki są jak balsam dla oka, cieszy uspokaja, daje satysfakcję, że widzimy coś czego inni nie mogą zobaczyć. Każdy z nas ma swoje hobby. Jeden zbiera znaczki a inni lubią zbierać i poszukiwać piękne widoki. Często droga do pięknego miejsca nie jest łatwa do przebycia, ale czasami wystarczy tylko wyjść z domu i otworzyć oczy. Piękne widoki potrafią zdziałać bardzo dużo, gdyż dzięki nim możemy naładować swój wewnętrzny akumulator do dalszego działania. Każdy zadaje sobie pytanie, gdzie szukać inspiracji, pięknych widoków.  Odpowiedź na to pytanie jest dość łatwa. Trzeba tylko wyjść z domu z otwartymi oczami i umysłem.

Boskie Podróże małe i duże ....

Posiadam wyłączne prawo autorskie do wydawania i rozpowszechniania swojego dzieła w formie zdjęć i  treść bloga. Treści zamieszczone na blogu " Boskie podróże małe i duże" nie mogą być powielane lub rozpowszechniane w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki graficzne, nazwy własne i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właściciela.