Zalety wycieczek z biurem podróży

Ciekawa jestem opinii waszej dlatego zrobię małe badanie. Zapraszam wszystkich do przyciśnięcia tak/ nie lub będę niedługo na zadane pytanie.

 

Biuro podróży, kiedyś niezbędne dla większości osób wybierających się na wakacje za granicę. Czasy się zmieniają, sposoby podróżowania tak samo mimo to biura podróży nadal są na rynku i oferują atrakcyjne wycieczki. Zastanawiam się czy biuro podróży w tych zmianach ma szansę istnieć i przynosić dochody?

 

 

Dziękuję za wypełnienie anonimowej ankiety. Wszystkie dane dostarczą mi informacji o tym, czy biuro podróży ma jeszcze szansę przeżycia.

Osobiście część moich wypraw to organizowane samodzielnie lub też za pośrednictwem biura podróży. Korzystając z pośrednictwa biur byłam zadowolona z obsługi oraz tego, że mogę oddać się odprężeniu i nie myśleć o dozwolonej prędkości na drodze oraz to czy uda mi się zdążyć na czas w wyznaczone miejsce. Podczas takich podróży można poznać ciekawych ludzi i wysłuchać ich opowieści o tym co widzieli i gdzie warto jest pojechać. Każda napotkana osoba staje się inspiracją do czegoś nowego. Czasami dobrze jest odciąć się od rutyny, która każdego dnia nam towarzyszy i ruszyć w nieznane. Wycieczki organizowane przez biura podróży, mogą być dobrym początkiem nowej znajomości terenu i nie tylko. Często chcemy gdzieś się wybrać ale pojawia się problem taki, że znajomi nie mogą bo mają dyżur w pracy, chłopak woli mecz z kolegami a nam zostaje samotne siedzenie w domu lub bieganie po galerii handlowej jak po muzeum. Czy nie lepiej jest wybrać się do muzeum? na pewno tak ale samemu to już nie jest to. Często podczas zwiedzania lubimy podzielić się swoimi doznaniami z innymi. Idąc samemu do muzeum nie mamy takiej możliwości. Tu dobrym rozwiązaniem jest wycieczka z biurem podróży. Zawsze w dużej grupie osób znajdzie się osoba, która będzie nadawała na tych samych częstotliwościach co my. Może to być początek dłużej przyjaźni lub jednorazowego spotkania, ale to wszystko zależy od nas.

Ten post nie będzie długi, ale mam nadzieję, że zainspiruję kogoś to komentarzy. Jeszcze nie opracowałam możliwości swobodnego komentowania na stronie, ale każdej osobie odpiszę.

 

Widzę, że mało osób korzysta z biur podróży. Mam nadzieję, że osoby, które jeszcze nie głosowały zrobią to niebawem.

 

 

04 maja 2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

01 lipca 2018
     Województwo Lubelskie to kraina dużej ilości jezior, które są w niedalekiej odległości od siebie. Jeziora znajdujące się w lubelskim to większe i mniejsze akweny wodne.
28 czerwca 2018
Powsin ogród botaniczny idealny na majowy spacer.    Ogród botaniczny w Posinie jest idealnym miejscem na wiosenny spacer w otoczeniu budzącej się do życia przyrody. Maj
04 maja 2018
Ciekawa jestem opinii waszej dlatego zrobię małe badanie. Zapraszam wszystkich do przyciśnięcia tak/ nie lub będę niedługo na zadane pytanie.   Biuro podróży, kiedyś niezbędne dla
07 marca 2018
    "W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie    I Szczebrzeszyn z tego słynie.     Wół go pyta: ”Panie chrząszczu,   Po co pan tak brzęczy w gąszczu?” ”Jak to
06 lutego 2018
Golub-Dobrzyń to miejsce gdzie na skarpie z pięknym widokiem na całe miasto znajduje się zamek krzyżacki. W okresie letnim na zamku możemy spotkać rycerzy, którzy

Boskie Podróże małe i duże ....

Posiadam wyłączne prawo autorskie do wydawania i rozpowszechniania swojego dzieła w formie zdjęć i  treść bloga. Treści zamieszczone na blogu " Boskie podróże małe i duże" nie mogą być powielane lub rozpowszechniane w żadnej formie i w żaden sposób bez uprzedniego zezwolenia. Wszelkie znaki graficzne, nazwy własne i inne dane są chronione prawem autorskim i należą do ich właściciela.